0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
۰
۳
Al Wasl
inprogress
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۳
Al Bataeh
Finished
۱۷:۴۵
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Sandefjord
inprogress
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۰
Kristiansund BK
inprogress
۲۰:۳۰
Tromso IL
۲
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina
El Porvenir
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Talaea El Gaish
۱
۰
Bourfoad SC
inprogress
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۱
۰
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۸:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۲
۰
Tukums 2000
inprogress
۲۰:۳۰
FK Liepaja
۳
۰
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۶
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
Malaysia
President Cup
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
Goias EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colombia
Primera B
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
۱
۰
BK Hacken
inprogress
۲۰:۳۰
Kazakhstan
Cup
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
Graficar Beograd U19
۷
۴
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
-
-
Deportivo Riestra Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
-
-
Rosario Central Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Barracas Central Reserves
-
-
Instituto AC Cordoba Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia Reserves
۰
۰
CA Belgrano Cordoba Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
San Lorenzo Reserves
-
-
Gimnasia La Plata Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۴
۰
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
۱
۰
Hannover 96 II
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۲۰:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Poland
IV Liga
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
Finished
۱۷:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۰
۳
LKS Orleta Kielce
Finished
۱۹:۳۰
KS Raszyn
۰
۲
Zabkovia Zabki
inprogress
۲۰:۳۰
Niwa Nowa Wies
۲
۵
Unia Oswiecim
Finished
۱۹:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۱
۲
Wiara Lecha Poznan
Finished
۱۸:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۵
۰
Stal Kunow
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie Play-Offs
USV Hercules
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tielse EC
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Blauw Geel 38
-
-
Kozakken Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Harkemase Boys
-
-
SteDoCo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۲
۴
FC Kvasice
Finished
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۱
۲
TJ Svitavy
Finished
۱۹:۰۰
Litomysl
۱
۲
FK Prelouc
Finished
۱۹:۰۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
۳
۱
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۹:۳۰
Norway
U19 Elite League
Honefoss BK U19
-
-
Stromsgodset U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tiller U19
-
-
Levanger FK U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almirante Brown Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chile
U21 League
Colo Colo U21
۱
۳
Audax Italiano U21
Finished
۱۷:۳۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Noshahr
Finished
۱۸:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Falcons FC
۱
۰
Brikama United FC
inprogress
۲۰:۰۰
United States
USL League Two
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Uzbekistan
Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
Sloga Doboj
۱
۱
FK Zvijezda 09
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
EBK
۰
۱
Tampere United
Finished
۱۹:۰۰
SexyPoxyt
۱
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
Ilves II
۴
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۹:۳۰
FC Honka
۳
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
Cameroon
Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
TB Tvoroyri
۱
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۰۰
HB Torshavn
۱
۰
Víkingur Gota
inprogress
۲۱:۰۰
Austria
Landesliga
Puch
۰
۲
SV Seekirchen
inprogress
۲۱:۰۰
SC Landskron
۲
۲
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
Salzburger AK
۰
۰
Hallein
inprogress
۲۰:۳۰
Langenrohr
-
-
SC Retz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Kraig
۰
۱
ASKO Koettmannsdorf
inprogress
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۰
۱
Spittal
inprogress
۲۰:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۰
۰
Klingenbach
inprogress
۲۱:۰۰
SAK Klagenfurt
۱
۱
SK Treibach
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
Tekstilac Odzaci
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Women
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۱
۱
Duhok
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۱
۰
OTP
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Lyngby U19
۰
۱
Odense BK U19
inprogress
۲۰:۰۰
Sierra Leone
Premier League
FC Kallon
۳
۴
Old Edwardians
inprogress
۲۰:۰۰
Finland
Kolmonen
SavU (MP II)
۵
۲
KJP Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
۰
۴
Lehmon Pallo-77
inprogress
۲۰:۱۵
FC Kirkkonummi
۱
۲
VJS Vantaa II
Finished
۱۹:۰۰
PK 37 Iisalmi
۳
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۳۰
PIF Parainen
۲
۲
Masku
Finished
۱۹:۰۰
FCJ Blackbird
۳
۰
ViPa
Finished
۱۹:۳۰
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۰
PPJ/Ruoholahti
inprogress
۲۰:۳۰
HaPK
۵
۱
Kultsu
Finished
۱۹:۰۰
VPV Pallo-Veikot
۰
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
Nigerian Cup
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Leumit League Play-Offs
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
Sport Club Tira
inprogress
۲۰:۳۰
Denmark
U21 Ligaen
Skjold U21
-
-
Avarta U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
SV Morlautern
inprogress
۲۰:۰۰
FV Engers 07
۰
۳
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
۳
۰
Australia U23 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
United States
National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga
Bohemians 1905 B
۴
۰
Povltavska FA
Finished
۱۹:۳۰
FC Kolin
۳
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
۲
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
inprogress
۲۰:۳۰
BSV Halle-Ammendorf
۱
۰
SSC Weissenfels
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Landesliga
BV Garrel
۰
۲
SV Holthausen Biene
inprogress
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
۰
۰
SC Duesseldorf West
inprogress
۲۱:۰۰
BSC Hastedt
۱
۰
SV Grohn
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
Svenska Cupen
IFK Haninge
۰
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۰۰
IK Franke
۰
۰
Taby FK
inprogress
۲۰:۳۰
Styrso BK
۰
۴
FC Trollhaettan
inprogress
۲۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
-
-
Killester Donnycarney FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Joinville U20
-
-
Nacao Esportes U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
۱
۱
SV Todesfelde
inprogress
۲۱:۰۰
Turkspor Augsburg
۱
۰
Gundelfingen
inprogress
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۳
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
Finished
۱۹:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Guinea U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Tanzania (W)
۳
۰
South Sudan (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
Austria
2. Landesliga
St. Veit/Glan
۰
۰
SV Eberstein
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lannach
۱
۱
SV Schwanberg
inprogress
۲۰:۳۰
Eisenkappel FC
۰
۰
TSV Grafenstein
inprogress
۲۰:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Goldau
-
-
SC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Poland
III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۰
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga West
Schwaz
۰
۰
SV Wals-Grünau
inprogress
۲۱:۰۰
Dornbirner SV
۳
۲
RW Rankweil
Finished
۱۹:۳۰
SC Imst
۱
۰
TSV St. Johann
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
Brazil
Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
۱
۲
Arsenal Tula
inprogress
۱۹:۴۵
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
Finished
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
Finished
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Mongolia
Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۳
Irtysh Omsk
Finished
۱۹:۰۰
Lithuania
U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
Finished
۱۷:۴۵
Lithuania
Cup
FK Nemunas
۰
۷
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Zbrojovka Brno B
۲
۱
SFK Vrchovina
inprogress
۱۹:۳۰